Strona główna   |   Oferta   |   Informacje   |   Kontakt   |   Mapa Strony   |   English Version  
Szukaj:
Komputery
    „Najbardziej spektakularnym osiągnięciem współczesnej informatyki jest współtworzenie sukcesu ekonomicznego przedsiębiorstwa poprzez umiejętne stosowanie środków, metod i narzędzi informatyki. Dla odniesienia sukcesu niezbędna jest syntetyczna informacja, uzyskana w wyniku efektywnego przetwarzania zgromadzonych i bezpiecznie przechowywanych danych, informacja dostarczona szybko, bezpiecznie i niezawodnie do osób podejmujących decyzje.”


Sprzęt komputerowy

Firma CCNS pragnie pomagać przedsiębiorcom w odnoszeniu sukcesów! Jesteśmy firmą działająca na rynku usług informatycznych od 1993 roku. Zatrudniamy pracowników przeszkolonych w zakresie metodyki konfigurowania sprzętu oraz elementów oprogramowania. Korzystając z ich fachowości i wieloletniego doświadczenia, oferujemy wypracowanie wspólnie z Kupującym ostatecznej wersji konfiguracji sprzętu i oprogramowania, nie tylko uwzględniającej aktualne potrzeby i oczekiwania Klienta, lecz również stanowiącej bezpieczną bazę dla przyszłej jego rozbudowy.

Umowa VAR'owska z firmą Hewlett-Packard pozwala nam oferować całą gamę wysokiej klasy rozwiązań, obejmującą stacje robocze, serwery oraz komputery dostępowe, wykorzystujące procesory PA-RISC, Intel oraz Itanium i pracujące pod kontrolą różnych systemów operacyjnych, HP-UX oraz Linux/Windows.

Klient dokonujący w firmie CCNS zakupu sprzętu komputerowego HP zyskuje pewność, że instalacja, serwis, obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna świadczone będą przez producenta i realizowane przez dział serwisowy HP Polska. W cenę sprzętu HP wliczona jest jego obsługa gwarancyjna oraz (w większości przypadków) instalacja u Klienta. Czas reakcji serwisu na zgłoszenie uszkodzenia wynosi standardowo l dzień roboczy. Za dodatkową opłatą uzyskać można skrócenie czasu reakcji serwisu firmowego producenta nawet do 4 godzin, w ciągu 7 dni tygodnia, 24 godz. na dobę. HP zastrzega sobie wyłączność obsługi instalacyjnej i serwisowej, mając na względzie jej efektywność i jakość; warto zaznaczyć, że pozostaje to w zgodzie z posiadaną przez firmę HP międzynarodową normą jakości ISO 9000.

Wszystkie pytania związane ze sprzętem komputerowym prosimy kierować na adres e-mail hp-var@ccns.pl


Archiwizacja
Bezpieczeństwo
Komputery
Oprogramowanie
Szkolenia
Newsletter


CCNS SA laureatem nagrody dla rzetelnych i wiarygodnych firm


CCNS SA wyróżniona certyfikatem "Firma Przyjazna Nauce"
 
 
 
  Współpracujemy z:
1993 - 2014 ˆ Computing, Communication & Network Security