Strona główna   |   Oferta   |   Informacje   |   Kontakt   |   Mapa Strony   |   English Version  
Szukaj:
Bezpieczeństwo
    „Najbardziej spektakularnym osiągnięciem współczesnej informatyki jest współtworzenie sukcesu ekonomicznego przedsiębiorstwa poprzez umiejętne stosowanie środków, metod i narzędzi informatyki. Dla odniesienia sukcesu niezbędna jest syntetyczna informacja, uzyskana w wyniku efektywnego przetwarzania zgromadzonych i bezpiecznie przechowywanych danych, informacja dostarczona szybko, bezpiecznie i niezawodnie do osób podejmujących decyzje.”


Bezpieczny dostęp do danych i usług, ochrona informacji

Firma CCNS pragnie pomagać przedsiębiorcom w odnoszeniu sukcesów! Jesteśmy firmą działająca na rynku usług informatycznych od 1993 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wyszkoloną kadrę własną oraz zespół doradców, które warunkują powodzenie realizowanych przez nas przedsięwzięć. Pracownicy Działu Bezpieczeństwa CCNS są wysoko wykwalifikowanymi, certyfikowanymi przez wiodących producentów inżynierami, zarówno w zakresie wsparcie technicznego jak i prowadzenia autoryzowanych szkoleń.

Mobilny charakter pracy wielu instytucji oraz zapewnienie elastyczności i wygody wymaga by dostęp do danych zgromadzonych w siedzibie firmy był możliwy z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Wraz z rozwojem sieci komputerowych, a w szczególności globalnej sieci Internet, wzrasta ryzyko nieuprawnionego dostępu do prywatnych zasobów i informacji. Najprostszym i najbardziej skutecznym rozwiązaniem ochrony zasobów jest ich pełna izolacja - jest to jednak rozwiązanie nie do przyjęcia.

Firma CCNS wychodząc naprzeciw tej sytuacji proponuje Państwu zestaw rozwiązań (produktów oraz usług) obejmujących znaczny obszar problematyki zabezpieczeń sieciowych. Rozwiązania te odnoszą się zarówno do dużych sieci korporacyjnych, jak i do instalacji typu SOHO, a więc niewielkich, a co za tym idzie o ograniczonym budżecie. Nasze rozwiązania obejmują zagadnienia zapór ogniowych (firewall), wirtualnych sieci prywatnych (VPN), wygodnego, elastycznego, a zarazem bezpiecznego zdalnego dostępu do zasobów firmy, jak również zagadnienia analizy i filtrowania ruchu sieciowego zarówno przychodzącego jak i wychodzącego z sieci instytucji.


Bezpieczeństwo sieci

Firma WatchGuard Technologies Inc, od wielu lat zajmuje jedną z czołowych pozycji na liście producentów zabezpieczeń sieciowych. Oferta firmy WatchGuard Technologies obejmuje cały wachlarz zintegrowanych, sprzętowo-programowych systemów ochrony sieci komputerowych: XTM (eXtensible Threat Management) - zabezpieczenia sieciowe klasy Next-Generation, XCS (eXtensible Content Security) - rozwiązania DLP dla ruchu poczty i www, SSL - bezpieczny zdalny dostęp.W ramach WatchGuard Secure Partner Program firma CCNS oferuje Państwu swoją pomoc jako Expert Partner. Pracownicy działu bezpieczeństwa są wysokowykwalifikowanymi, certyfikowanymi przez firmę WatchGuard Technologies inżynierami. Pozwala to nam oferować swoim klientom nie tylko produkty firmy WatchGuard, ale również fachowe, poparte doświadczeniem wsparcie technicze na każdym etapie eksploatacji urządzeń. W ramach programu WatchGuard Certified Training Partner firma CCNS otwarła jedyne w Polsce Autoryzowane Centrum Szkoleniowe, w którym certyfikowani przez firmę WatchGuard Technologies trenerzy dzielą się z użytkownikami swoją wiedzą i doświadczeniem.

+ kliknij po więcej informacji

Wszystkie pytania związane z bezpieczeństwem sieciowym prosimy kierować na adres e-mail security@ccns.plArchiwizacja
Bezpieczeństwo
WatchGuard
Wynajem bezpieczeństwa
Komputery
Oprogramowanie
Szkolenia
Newsletter


CCNS SA laureatem nagrody dla rzetelnych i wiarygodnych firm


CCNS SA wyróżniona certyfikatem "Firma Przyjazna Nauce"
 
 
 
  Współpracujemy z:
1993 - 2014 ˆ Computing, Communication & Network Security